tatilincisi.com

"En iyisi için çalışıyoruz"

DÜRÜSTÜZ! Şeffaf olmaktan bugüne kadar bir zarar görmedik. NEŞELİYİZ! Sosyal olmayı, gülmeyi, hep birlikte eğlenmeyi seviyoruz. GENCİZ! Olgunluk çağımıza yaklaşıyoruz ama çok uzun yıllar sonra da genç olduğumuzu söylemek istiyoruz. YETENEKLİYİZ! Onlarca marka ve yüzlerce model ürünü başarıyla yönetiyoruz. YARDIMSEVERİZ! Toplumsal problemlere duyarlıyız, duyarlı olmayanları da davet ederiz.

EMPATİ SAHİBİYİZ! Halden anlar ve çözüm ararız. POZİTİFİZ! Yaşamın karmaşası içinde hem kendimize hem de çevremize pozitif enerji veririz ve bunu yapmayı çok severiz. İsterseniz kendini beğenmiş deyin ama BİZ İYİ BİR EKİBİZ !

 

Samistal Turizm olarak 1998 yılında başladığımız turizm sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetimizle güvenilir, deneyimli ve dinamik çalışma sistemi ile Türkiye’ de prestijli acente olarak yer almaktayız. Acentemizde; yurtiçi, yurtdışı tur programları, uçak biletleri, hafta sonu yatılı ve günübirlik paket turların yanında, özel gruplar için Türkiye’nin her yerinde her zevke uygun gezi organizasyonları bu alanda tecrübeli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.19 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunabilmemiz için acentemize telefon, e-mail ve web sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz

.

 

 

2016 yILI TATİL İNCİSİ FARKI

768 SEYAHAT
632 REZERVASYON
1024 TATİL BELDESİ
256 TATİLİNCİSİ.COM REZERVE

 

Kullanım Sözleşmesi:

1. Taraflar
www.tatilincisi.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Bor cad. Bilim pat. 1/ 3 NİĞDE SAMİSTAL TUR SEYAHAT ACENTELİĞİ VE TURİZM A.Ş. (Bundan böyle SAMİSTAL TRAVEL olarak anılacaktır). www.tatilincisi.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (Bundan böyle “ÜYE/KULLANICI” olarak anılacaktır)
2. Sözleşmenin Konusu
İşbu Sözleşme’nin konusu SAMİSTAL TRAVEL SEYAHAT ACENTELİĞİ VE TURİZM A.Ş.’nin sahip olduğu www.tatilincisi.com adlı internet sitesinden üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir. Bu sözleşme, sözleşmenin geçerli olduğu süre boyunca üyenin kullandığı güncelleştirmeler de dâhil her türlü tatil, tur, uçak bileti, araç kiralama hizmetleri ve diğer sunulacak hizmetlere uygulanacaktır.
3. Web Sitesi İçeriği
www.tatilincisi.com web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak, web sitesindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir ve bu sebeple ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. SAMİSTAL TRAVEL tarafından, web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu, tamlığı, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.SAMİSTAL TRAVEL, web sitesi içeriğinde her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı SAMİSTAL TRAVEL’a sorumluluk yüklenemez.
4. Web Sitesinde Değişiklik Yapma Hakkı
SAMİSTAL TRAVEL işbu web sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.tatilincisi.com web sitesi SAMİSTAL TRAVE’a sorumluluk yüklenemez.
5. Web Sitelerine Verilen Bağlantılar (Linkler)
SAMİSTAL TRAVEL, www.tatilincisi.com web sitesi üzerinden direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. SAMİSTAL TRAVEL, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve bilgilerle ilgili herhangi bir taahhütte, tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar üyenin kendi sorumluluğundadır.SAMİSTAL TRAVEL, bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, SAMİSTAL TRAVEL, uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.
6. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri
www.tatilincisi.com sitesine üye olan kullanıcı, verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait bilgilerden, yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. 18 yaşından küçüklerin veya hacir altında bulunanların, iş bu web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ve işlem yapmalarından SAMİSTAL TRAVEL sorumlu tutulamaz.
www.tatilincisi.com web sitesinde; kullanıcı/ziyaretçi tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, chat ve öneri-şikayet sayfalarındaki gönderilerin, tehdit, tahrik, rahatsız edici, ahlaka ve kanuna aykırı içerikte olmasından ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar vermelerinin sonuçlarından kullanıcı/ziyaretçi sorumlu olacaktır. Kullanıcı/ziyaretçilerin bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
Kullanıcı web hizmeti alırken, ilgili Kanunlara, sözleşmeye, bildirimlere uymak, hizmet hesabınızın parolasını gizli tutmak ve hizmete ilişkin bir güvenlik ihlalini fark ettiğinizde derhal SAMİSTAL TRAVEL’a bildirmekle yükümlüdür.
7. Fikri Mülkiyet Hakları
www.tatilincisi.com adlı web sitesi’nin sahibi SAMİSTAL TRAVEL SEYAHAT ACENTELİĞİ VE TURİZM A.Ş.’dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu SAMİSTAL TRAVEL‘IN ya da SAMİSTAL TRAVEL’ın lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. MİKA TUR ’den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.
www.tatilincisi.com web sitesine girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Niğde Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. SAMİSTAL TRAVEL’İN kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.
8. İhtilaflerin Halli
İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde Niğde Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

.