yurt dIŞI TURLARI

tatilincisi.com


TRİNİDAD VE VARADERO OTELDE HERŞEY DÂHİL KONAKLAMA 
SADECE PASAPORT GÖRÜNTÜSÜ İLE KÜBA VİZESİ İMKÂNI! 
HAVANA 3 – TRINIDAD 2 – VARADERO 2 
  Vizesiz
  7 Gece Konaklama
  02 Temmuz 2017
  Türk Hava Yolları
  İstanbul Atatürk Havalimanı
  İstanbul-Havana-Trinindad-Varadero

 
TÜRK HAVA YOLLARI İLE DİREKT UÇAK
Küba seyahatinize neşe katmak için özel uğurlamayla Samistal Travel’in operasyon ekibi ile Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma Bagaj, pasaport ve biniş işlemlerinden sonra,Küba’nın başkenti Havana’ya hareket yaklaşık 13 saatlik uçuştan sonra Havana’ya varış, Saatlerinizi tekrar 9 saat geri almayı unutmayın. Jose Marti Havaalanında karşılanmamızın ardından otelimize transfer.

1. Gün HAVANA  Otelde Biraz dinlenmenin ardından Havana Şehir turuna çıkılacak . HAVANA Şehri, ilk verilen San Cristobal de La Habana’dan dört asır önce 1519 yılında almış ve İspanyollar tarafından kurulmuştur. Tur Modern Havana’dan başlayacak, Miramar bölgesi, art deko ve modern mimari ile karışık Vedado bölgesinden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı’na ilerlenecek. Kolonyal mimari tarzı meydanlar ve binaların karşınıza çıkacağı Eski Havana’da Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asis gibi görkemli binaları görecek, yürüyerek eski sokakları gezecek. Sömürge döneminden kalma yapıtları, tarihsel anıtları, binlerce konak, şehir planlaması ile birlikte Havana’nın, Antillerin en önemli başkenti olduğunu anlaşılıyor. La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar, ünlü yazar Ernest Hemingway’i hatırlatacak. UNESCO’nun koruma altına aldığı bölgelerden biri olan Eski Kent, tam bir müzik cenneti. Hemen hemen her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlayabilirsiniz. Tarihi, kültürü, ticareti, dinleri ve bunlarla ilgili mekanları, yaşam tarzı olan sosyalizmi ve özellikle sıcakkanlı Küba halkını ve 54 yıldan beri bağımsızlığını koruyan özgür Küba’yı, özelliklede Havana’yı gezi sırasında hissedeceksiniz. Gezilecek yerler arasında; Obispo Caddesi, Atatürk büstü, Rom müzesi vardır. Yağlı boya tabloları ve el işlerini Almacenes San Jose pazarından satın alabilirsiniz otele dönüş.

3. Gün HAVANA  Sabah kahvaltısından sonra a Pinar del Rio – Vinales Turu‘nu yapıyoruz. Puro fabrikasının ünü tüm dünyaya yayılmış bölgesinde Küba Purolarının yerinde nasıl yapıldıgını göreceksiniz. Donatien Puro Fabrikasını ziyaret edip, ardından Vinales kasabasına gidip, Los Jazmines Seyir Terasından Vinales Vadisinin muhteşem manzarasını izliyorsunuz. Saat 13.30′da öğle yemeği El Palenque Restoran’da yenilecektir. Yemek sonrası “Cueva del Indio” mağarasının içindeki nehri sandalla gezdikten sonra Mural de la Prehistoria’da inanılmaz güzelliğe sahip doğada Leovigildo tarafından çizilmiş kocaman bir yagl̆ ı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak yerli bir aileye misafirliğe gidiyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş.

4. Gün HAVANA – TRINIDAD  Sabah kahvaltısından sonra check out . Otelden saat 08.30’da Trinidad’a transfer Trinidad’a varıyoruz. Trinidad’ın UNESCO tarafından koruma altına alınmış kolonyal şehir merkezi gezilecek. Taş sokaklarında yürürken geçmişe yolculuk yapmış hissi uyandıracak ve kocaman pencereleri olan yüksek tavanlı evleri, sallanan koltukları ve misafirperver halkı göreceksiniz. Alışveriş için Alfarero Evi’ne gidip sevdikleriniz için hediyelik eşyalar seçebileceksiniz. Akşam yemeği otelde yenilecektir. Geceleme otelimizde. Otelde herşey dahildir. 

5. Gün TRINIDAD  Sabah kahvaltısından sonra tam gün burada serbest kalıyoruz. Deniz keyfi çıkarmaya devam..Akşam yemeği otelde yenilecektir. Geceleme otelimizde. Otelde herşey dahildir. 

6. Gün TRINIDAD – VARADERO  Sabah kahvaltısından sonra 08.30’da check out. Varadero’ya transfer.Varadero’daki herşey dahil otelimizde konaklama. Akşam yemeği otelimizde.

7. Gün VARADERO  Sabah kahvaltısının ardından günün geri kalanında eşsiz kumsalın tadını çıkarmak için serbest gün. Geceleme otelimizde. 

8. Gün VARADERO – HAVANA – İSTANBUL
Sabah kahvaltıdan sonra Havana’ya transfer. Uçuş saatine göre hava alanında Program sonu ve İstanbul’a Ulaşım.

Ücrete Dahil olanlar
Tüm belirtilen transferler  ve Havana Şehir Turu
Havana 4* Comodoro Otel 3 gece (http://www.cubasun.net/ comodoro.html ) 
İlk Hoşgeldin Akşam Yemeği
Trinidad 4* Ancon Otel 2 gece Herşey Dahil http://www.hotelancon-cuba. com/
Varadero 2 gece Herşey Dahil 4* Brisas del Caribe Otel
1 Adet Soft Drink Şehir turunda
1 Saat Coco Taxi ile gezinti
Pınar Del Rio Vinales Turu Yemeksiz                                                                            
İngilizce rehberlik - Türkçe Rehberlik  
Küba Vizesi

Ekstra Tur Yok
4* Otellerde Konaklama


İki Kişilik Oda Kişi Başı              3 Kişilik Oda Kişi Başı  Tek Kişililk Konaklama Farkı  Çocuk Fiyatları
1950 EUR                    1950 EUR                 250 EUR 2-12 yaş 1950 EUR
0-2 Yaş 450 EUR